daily resto

Незабележимото, но всъщност ценно ресто!

Почти всички от нас подценяваме рестото в монети, които ние получаваме при всяка покупка!

Средно при ежедневни покупки си вземаме определени банкноти. Купуваме каквото сме намислили, а рестото от монети ни се мотаят по джобовете.

Имаме предложение към вас:

Започнете с монети с по-голяма стройност- 0,50 цента, 1 и 2 евро.

Всеки ден правим покупки по най-различни поводи. Какво ще стане ако след всяка покупка отделим изброените по едри монети и не започнем да ги събираме в специално подготвени за целта места. Може да са стъклени буркани, опаковки от разтворими витамини...Това зависи от вас!

resto-v-upotreba

Няма да усещате как ден след ден тези монети се трупат. Да кажем няколко месеца преди рождения ви ден, или празник на скъп за вас човек. Омаме си и постоянни празници като Рождество Христово ( Коледа) или Великден, имаме и национален празник. Най-вече имаме лятна почивка (отпуск) където искаме да починем от целогодишното натоварване. 

Предлагаме ви този малък, уж незначителен метод, който обаче има огромен потенциал, а освен всичко друго възпитавате в себе си навик да спестявате. Можете само да се радвате ако започнете от днес да го използвате, защото ще сте благодарни след 2,3 или 6 месеца, когато ви се наложи да направите неочакван разход.

payment

Остава да ви кажем и когато започнете да събирате и монетите с по малка стойност, а именно -от 20,10, 5,  2 и 1 цента.

Ако тръгнете да си купувате уред, дреха или мебел с тях е възможно и да ви откажат да заплатите с тях, въпреки че са законно платежно средство. За този проблем имаме подходящо решение: всички места , на които се плащат комунални сметки ( ток, вода, парно ) ,било на тяхна каса или на EasyPay, FastPay или други подобни ще приемат вашите дребни монети с радост. 

Все пак отивайте с добре преброена сума, защото и вие, и служителите там могат да допуснат грешка.

Наслаждавайте се, докато спестявате излишните монети!